Návštěvní kniha

z IP 178.41.24.*** | www.dh-positive.sk | 2.9.2013 07:35
Ubytovanie u Vás bolo super. Ak pôjdeme zase na preteky do Koutou, ubytko budeme riešiť u Vás.
z IP 88.100.172.*** | 2.9.2013 07:43
Eva Macková - 27/7 - 10/8 2013
Bylo to 14 opravdu horkých letních dní, takže bazének i zahradní sprcha byly využívány od rána do noci. Ale kromě pěkného zařízení jsme se všichni shodli v tom, že jsme v domku i na zahradě cítili úžasnou, ničím nerušenou pohodu. Jako kdyby z toho místa přímo vyzařovala. Je to naše pátá dovolená podobného typu, letos prvně s bydlícími majiteli a tady jsme byli zatím nejspokojenější. Majitélé nám tvořili v domku spolehlivé zázemí, když jsme potřebovali, poradili, ale kdybychom neměli zájem, ani bychom o nich nevěděli. Pobyt na tomto místě můžeme vřele doporučit a sami doufáme, že se sem opět zase někdy vrátíme.

Ať vám vše vychází a zdraví slouží pro vás i pro nás, spokojené hosty :). 
Eva Macková
z IP 91.193.208.*** | www.o2.pl | 4.9.2013 21:43
Jeżdzimy do Was już 9 lat i zawsze jest super. Szykujcie się na następne 30 lat z nami!!!!!!!!!:):):):):)
z IP 78.136.156.*** | 10.9.2013 20:56
Na majitelé mohu napsat jen a jen samou chválu,to se opravdu málo kdy stane,že jsou tak majitelé milí.Jsem opravdu spokojena a už se těším na prodloužený víkend na chaloupce.Už jen, že se s nimi opět setkám,nadýchám čerstvého vzduchu a odpočinu si v hezkém a příjemném prostředí.Vřele doporučuji a přejí příjemný pobyt.
z IP 93.153.29.*** | www.az-chalupa-jeseniky.cz/reference | 6.2.2014 12:54
K Zapletalům do Loučné jezdíme moc rádi,vládne zde klid a pohoda.Odpadá stres z ubytování hotelového typu,majitelé jsou milí a ochotní.Dokonce tu můžeme mít našeho mazlíčka Matýska-malého pejska.Kousek odtud je výborné lyžování a v létě turistika i cykloturistika.Vřele doporučujeme.Majitelům přejeme hodně hostů a pevné zdraví.
z IP 212.158.141.*** | 17.2.2014 11:20
Jezdíme tady s dětma o jarních prázdninách 2rodiny - letos hned první týden v únoru a máme k dispozici malý útulný byteček s velmi příjemnými a milými majiteli. Na uvítanou dostane každý malou dobrotku a večer si v klidu posedíme nebo zajdeme i na místní tanečky  :-)  Lyžovačka v Koutech je opravdu luxusní i pro náročné lyžaře nebo snowbordáky a krajina nádherná. Letos bylo sněhu málo, ale svah byl přesto upravený, hlavně zrána to opravdu stálo za to!!! Všem doporučujeme a Aničce s Františkem přejeme jen samé pohodové hosty  :-)
z IP 78.102.106.*** | 12.8.2014 09:16
V Jeseníkách jsme byli poprvé, počasí nám docela přálo, jen  na kola s dětmi to byly přeci jen vysoké kopce. Ale ubytování u Zapletalů můžeme všem jen doporučit, hlavně rodinám s dětmi. Až se za pár let do Jeseníků vrátíme, pak jedině k nim. Tímto bych jim chtěla poděkovat za velmi příjemný týden, ochotu a vstřícnost.
Ať se vám, Zapletalovi, daří. Moc zdravíme a pozdravujte od Prokopa s Májou i malou Elišku.
Hniličkovi z Kladna.
z IP 94.229.92.*** | 19.9.2014 21:10
Prožili jsme u vás krásnou dovolenou, děti se vyřádily na trampolíně, odpočali jsme si u posezení s krbem a nejmládší nadchly kuželky. Bylo nám u vás moc příjemně, jak v domečku, tak na zahradě a rádi vaší chalupu doporučíme dalším zajemcům. Mějte se pěkně, zdrávíčko ať vám slouží a mnoho spokojench hostů. Wojnarovi
z IP 77.240.181.*** | 5.10.2014 19:52
Jsou místa kam se člověk rád vrací. Loučná nad Desnou a ubytování u Zapletalů je určitě jedno z nich. Při další návštěvě Jeseníků je jasná volba - Chalupa pod Lesem.
z IP 85.135.77.*** | 26.3.2017 17:09
Ubytování přes jarní prázdniny 2017- vše bylo na jedničku, milí a vstřícní majitelé, skvěle strávená dovolená. Mohu jen a jen doporučit. Snad se někdy zase uvidíme :)
z IP 188.134.237.*** | 24.7.2017 17:44
Moc děkujeme za pěknou dovolenou, kde se děti úžasně vyblbli, jak na trampolíně, tak i v bazénu. Majitelé jsou hrozně milý a příjemní lidé, nic nebyl problém, když jsme něco potřebovali ihned vyhověli a pomohli. Moc pěkné ubytování i zahrada s krbem. Děkujeme a přejeme Zapletalovým hlavně zdraví.

 

Matoušek Ladislav - období pobytu: 21.7 - 28.7 2012(id vzkazu: 712)

Děkujeme za překrásné ubytování. Pan a paní Zapletalovi jsou strašně hodní lidé,kdykoliv jsme něco potřebovali vyšli nám vstříc.Chata je na překrásném místě odkud je všude krásný výhled do přírody.

Pro děti je zde vyborné vyžití a hlavně bazén s čistou vodou a nepostradatelná trampolína.

Strašně moc se nám tam líbilo a určitě se tam vrátíme.


Vzkaz od: Autor příspěvku nevložil svoje jméno - období pobytu: 09.2011 (id vzkazu: 410)

Bardzo milo nam się mieszkalo u panstwa Zapletal, gospodarze bardzo mili, pomocni i sluzacy rada dokad isc i co zobaczyc w okolicy. Polecamy!

A jesli chodzi o restauracje w okolicy to polecamy Rybarska Baszte w Loucnej nad Desnou.


Vzkaz od: Novotní - období pobytu: Silvestr 2010 (id vzkazu: 187)

V tomto domečku jsme měli krásný povánoční a Silvestrovský pobyt, který jsme si všichni moc užili. Vládla pohoda a Zapletalovi jsou moc milí a ochotní lidé.

Za rok se těšíme zase :-)


Vzkaz od: Autor příspěvku nevložil svoje jméno - období pobytu: léto 4.-14.7.2009, 7.-21.8.2010 (id vzkazu: 140)

V domečku u Zapletalových jsme byli v létě již dvakrát a příští rok se chystáme zase. Vždy se do této krásné oblasti na celých 14 dní přestěhujeme a užíváme si klidu a pohody. Máme dvě děti, které jsou prostředím přímo nadšené. Letos jsme si užili novou trampolínu, grilování, hraní pokeru v zahradním domku a výlety do okolí a mnoho dalšího. Také nás navštívili příbuzní, kterým se "náš přechodný domov" moc líbil. Plánovali jsme i dovolenou v zimě, ale zatím se nám bohužel nepodařilo najít vhodný termín, až ho najdeme, určitě vyrazíme.

Všem, kteří mají menší děti vřele doporučujeme. A těm ostatním taky.

Moc díky a těšíme se na shledání v létě 2011.

Pospíchalovi z Brna


Vzkaz od: Monča - období pobytu: 10. - 17. 7. 2010 (id vzkazu: 117)

Zde jsme prožili naši první rodinnou dovolenou a stále na ni vzpomínáme. Byli jsme spokojeni my i naše děti. Uvítali nás velice srdeční manželé, kdykoli jsme cokoli potřebovali, vždy ochotně pomohli. Chalupa je moc útulně a prakticky zařízena. Bohaté vyžití nabízí i venkovní vybavení. U nás "frčel" zejména bazén a trampolína.

Ještě jednou děkujeme, cítili jsme se u vás "jako doma" :-)

Vzpomínají

Bednářovi


Vzkaz od: Vacek Luboš - období pobytu: Léto 09 a 10 (id vzkazu: 116)

Vystupování a jednání s majiteli chalupy bych hodnotil velice kladně, jsou komunikativní a velmi přátelští. Přístup k hostům je velice vstřícný a pokud s nimi chcete trávit večery při grilování či jiných aktivitách nejsou rozhodně proti, pokud nemáte zájem s nimi konverzovat, v podstatě ani nevíte že s Vámi ještě někdo v patře bydlí. Velká výhoda je samostatný vchod, takže pokud nechcete tak je ani nepotkáte. Příjezd k chalupě je napoprvé poněkud zapeklitý, ne snad kvůli špatné cestě ale najít je, je problematické. Pan či paní Zapletalovi však pro Vás ochotně skáknou na hlavní průjezdní třídu. Pastouška je vzorně udržovaná, jak zvenčí tak i uvnitř, včetně zahrady a zajímavá a především funkční vylepšení domácího kutila dokáží potěšit i znalce (např. ohřev vody v bazénku slunečními kolektory). Vybavení a zařízení pronájmu je velmi pěkné a v podstatě mu nelze nic vytknout. Do lesa je to pár kroků a blízké okolí nabízí pro lenochy atrakce typu hradů a zámků, papírnu ve Velkých Losinách, jeskyně, miniZOO, Praděd, arboretum, lázně, minigolf, podzemní elektrárna Dlouhé Stráně.... a pro šlapožrouty velkolepé Jeseníky. Hospůdky jsou dostupné do 15min pěšo, ve většině se vaří a není problém ani s nočním provozem. Prostě v létě je tam moc hezky, bacha na to, že je to dost vysoko a i v zuřícím létu je tam někdy večer pěkná kosa. V obecním rybníku jsme za úplatu chodili chytat pstruhy a večer je pražili na grilu na zahradě a všechny upozorňuju, že tam nachytaj všichni.

Takže zase někdy příště. L